Ciężarówka uderzyła w autobus, a ten w słup i auto osobowe

Warunki drogowe są w ostatnich dniach bardzo trudne, a mimo to niektórzy z kierowców nie zachowują podczas jazdy należytej ostrożności. Tak było 8 lutego na ulicy Marywilskiej, gdzie ciężarówka wjechała w miejski autobus. Zdarzenie miało miejsce przed siedzibą Straży Miejskiej na Białołęce.

Fot. Straż Miejska

Minęła godzina 11, gdy strażnicy miejscy przebywający w siedzibie Referatu Komunalnego przy ulicy Marywilskiej 44 usłyszeli huk i trzask dochodzący z ulicy. Okazało się, że tuż obok doszło do zderzenia. Ciężarówka marki MAN uderzyła w tylne drzwi autobusu linii 126. W wyniku tego autobus ściął metalowy słup i uderzył w bok auta osobowego zaparkowanego przy jezdni. Strażnicy natychmiast podjęli interwencję. Już na pierwszy rzut oka widać było, że pomocy potrzebuje przede wszystkim kierowca ciężarówki, który doznał obrażeń głowy i silnie krwawił. Wezwano służby. W czasie oczekiwania na ich przyjazd strażnicy opatrzyli rannego kierowcę.

Kilkanaście minut później został on zabrany do szpitala. Jadący autobusem nie doznali obrażeń. Do zakończenia działań ratowniczych strażnicy miejscy zabezpieczali miejsce zdarzenia i kierowali ruchem.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c