Ciężarówki zasuwają po chodniku. Nietypowe wezwanie od mieszkańców Targówka. „Ułańska fantazja”

Mieszkańcy Targówka zadzwonili ze skarga do Urzędu Dzielnicy twierdząc, że po chodniku jeżdżą… ciężarówki. Mieszkańcy zablokowali jeden z pojazdów i wezwali na miejsce policję.

Fot. Urząd Dzielnicy Targówek

Fot. Urząd Dzielnicy Targówek

„Tuż po godzinie 9.00 do Urzędu Dzielnicy Targówek zadzwonił zdenerwowany mieszkaniec.” – opisuje sytuację Urząd Dzielnicy Targówek – „Interwencja dotyczyła pojazdów ciężarowych jeżdżących po chodniku przy ulicy Rembielińskiej na wysokości nr 17. Na załączonych zdjęciach widać jak kierowca pokaźnej ciężarówki jedzie z ułańska fantazją po betonowych płytkach między drzewami. Mieszkańcy zablokowali pojazd, na miejsce został wezwany patrol policji nr boczny Z-137. Po kilku minutach przy Rembielińskiej pojawili się także inspektorzy nadzoru z Wydziału Infrastruktury Urzędu Dzielnicy Targówek. Inspektorzy po sprawdzeniu stanu faktycznego zniszczeń wezwali na miejsce pogotowie Zarządu Dróg Miejskich do których droga należy. W dniu dzisiejszym Burmistrz Dzielnicy Targówek Sławomir Antonik wystosował pismo do ZDM informujące o natychmiastowej konieczności rozwiązania powyższej sytuacji w trosce o bezpieczeństwo pieszych. Osobom zgłaszającym serdecznie dziękujemy z informację.”

Fot. Urząd Dzielnicy Targówek


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c