Ciężkie pobicie na stacji metra. Policja poszukuje tych mężczyzn

Policjanci zmokotowskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą dochodzenie w sprawie pobicia mężczyzny na antresoli metra, na stacji Metra Pole Mokotowskie w dniu 11.11.2017 r. Kamery nagrały mężczyzn, którzy mogą być za to odpowiedzialni.

Wizerunek prawdopodobnych podejrzanych został uchwycony przez kamery monitoringu. Obaj mężczyźni podejrzani są o pobicie pokrzywdzonego. Najpierw między mężczyznami doszło do nieporozumienia słownego, które następnie przerodziło się w pobicie.

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości podejrzanych mężczyzn lub miejsca ich obecnego pobytu proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu w siedzibie jednostki przy ulicy Malczewskiego 3/5/7 w Warszawie. Informacje można przekazać dzwoniąc na numer tel. 22 603 92 26 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.