Ciężko pobił przypadkowego przechodnia. Sprawcy szuka policja. Rozpoznajesz go?

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą postępowanie w sprawie ciężkiego uszkodzenia ciała. Nieznany dotąd mężczyzna uderzył pięścią w twarz pokrzywdzonego, który na skutek tego zdarzenia poważnie ranny trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło 3 lipca tego roku na jednej ze stacji paliw. Nieznany dotąd mężczyzna uderzył pięścią w twarz pokrzywdzonego, który na skutek tego zdarzenia upadł i poważnie ranny trafił do szpitala

Kamery monitoringu zarejestrowały zarówno wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa jak i moment zdarzenia. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21.

Informacje można przekazać dzwoniąc na numer 22/ 603 91 55, 22/603 91 30 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: [email protected]


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c