Co z produktami promocyjnymi Xiaomi? Sklep odpowiada

Promocja w sklepie Mi w Galerii Mokotów przerosła oczekiwania organizatorów. Po tym, jak zrobiło się gorąco, salon zdecydował się zamknąć i nikt niczego nie kupił. Co w takim razie stanie się z przecenionymi produktami? Przedstawiciele Xiaomi odpowiadają.

Nic dziwnego, że pod sklepem zebrała się rzesza klientów. Rzadko zdarzają się okazję, by dostać najnowszy flagowy model telefonu za 10 proc. wartości.

Nawet jeżeliby się nie udało, zawsze można by kupić inne promocyjne produkty również przecenione minimum o połowę.

Z powodu naporu klientów sklep zamknięto. Nieoficjalne mówi się także, że ucierpiała jedna osoba, która z obrażeniami ręki trafiła do szpitala.

„W przyszłym tygodniu przygotujemy specjalną promocję. O szczegółach poinformujemy wkrótce” – czytamy w oświadczeniu Xiaomi. Gazeta.pl poprosiła o doprecyzowanie tej informacji i dostała odpowiedź.

„Część osób kupiła produkty objęte promocją, ale ponieważ ze względów bezpieczeństwa sklep trzeba było zamknąć, nie wszystkie te produkty się sprzedały. Teraz zastanawiamy się, w jaki sposób mają one trafić do sprzedaży. Są rozważane różne opcje, m.in. udostępnienie tych produktów online” – odpowiedział przedstawicie Xiaomi w Polsce.

Możliwe więc, że produkty będzie można kupić online.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c