Członek gangu żoliborskiego zatrzymany przez „łowców cieni”

Policjanci Zarządu III CBŚP zwani „łowcami cieni” zatrzymali poszukiwanego listem gończym członka gangu żoliborskiego. 41-letni Grzegorz D. ma najbliższe 15 lat spędzić w zakładzie karnym, w związku z przestępstwami, jakich dopuścił się działając w zorganizowanej grupie przestępczej.

3-200159

FOT. CBŚP

Policjanci z Zarządu III CBŚP ustalili, że mężczyzna ukrywa się w wynajmowanym mieszkaniu w Warszawie. Funkcjonariusze czekali na dogodny moment, by zatrzymać poszukiwanego. Kiedy upewnili się, że w lokalu jest Grzegorz D. wkroczyli do akcji. Mężczyzna był tak zaskoczony, że nie stawiał oporu. Został przewieziony do zakładu karnego.

Grzegorz D. był poszukiwany listem gończym od dwóch lat. Mężczyzna został skazany wyrokiem sądu na 15 lat pozbawienia wolności za działalność w grupie żoliborskiej. W ramach tej działalności dopuszczał się obrotu narkotykami, wymuszeniami rozbójniczymi, napadami na tiry metodą na policjanta.

kom. Agnieszka Hamelusz


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c