Członkini klubu PiS powiesiła w urzędzie dzielnicy plakat: „CHORE DZIECI SIĘ RATUJE, A NIE MORDUJE”

Koleżanka z klubu @pisorgpl odwiesiła w Urzędzie Dzielnicy #PragaPołudnie plakat widoczny poniżej. Ciekawe ile powisi. Osoby nieobyte z warszawską paranoją informuje, że prawie wszystkie urzędy miejskie tak wyglądają, tylko bez tego plakatu na dole.

 


„Ku zdumieniu niektórych mieszkańców Pragi-Południe w oknach Urzędu Dzielnicy pojawiły się plakaty tzw. Strajku Kobiet. Jako radny otrzymałem w tej sprawie wiele sygnałów i zdjęć. Napisałem interpelację. ale burmistrz powołał się na wolność słowa. Wydawało mi się, że urzędy powinny by apolityczne, ale jak wiadomo, w Warszawie standardy są inne.

Dziś moja koleżanka z klubu PiS przesłała mi zdjęcie, że na własny koszt wydrukowała i powiesiła plakat pro-life pod plakatem Strajku Kobiet. Mam nadzieję, że i w tym przypadku wolność słowa zadziała w naszym urzędzie.” – mówi Marek Borkowski (PiS) w rozmowie z Warszawą w Pigułce.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c