Czterech nastolatków jechało z Warszawy nad morze. Rowerami po drodze ekspresowej

Czterech młodych mężczyzn postanowiło dojechać rowerami z Warszawy do Władysławowa. I nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie droga, którą wybrali.

Fot. Pixabay

Widok kierujących jednośladami na drodze ekspresowej S7 skutkował interwencją policjantów, która zakończyła się dla każdego z rowerzystów mandatem karnym. Dowiedzieli się przy okazji o tym, że drogą ekspresową mogą poruszać się jedynie samochody.

W środę około północy oficer dyżurny nidzickiej policji otrzymał informację o kilku osobach jadących rowerami drogą ekspresową S7. Według zgłoszenia rowerzyści przemieszczali się od strony Mławy w kierunku Nidzicy. Interweniujący policjanci ruchu drogowego potwierdzili zgłoszenie i na wysokości Węzła Powierż zatrzymali czterech młodych mężczyzn, kierujących jednośladami.

Rowerzyści funkcjonariuszom, którzy ich zatrzymali tłumaczyli, że wybrali się rowerami z Warszawy do Władysławowa. Uczestnicy interwencji to osiemnastolatkowie z Warszawy i Piaseczna. Wakacyjna wycieczka rowerowa skończyła się dla każdego z nich mandatem karnym. Następnie policjanci skierowali rowerzystów na drogę serwisową, którą dalej mogli jechać do celu.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c