Czy w tym roku tradycja zostanie zachowana? Polsat ujawnił czy wyemituje film „Kevin sam w domu”

Emisja filmu „Kevin sam w domu” stała się już pewnego rodzaju tradycją. Można się z niej śmiać, ale kilka lat temu, kiedy w ramówce Polsatu nie pojawił się film, grupa internautów złożyła pismo z licznymi podpisami w tej sprawie. Od tego czasu stacja co roku odtwarza „Kevina”. Polsat ujawnił plany na ten rok.

Fot. Oryginalny plakat filmu

W tym roku tradycja zostanie zachowana. Emisja filmu odbędzie się w wigilię, 24 grudnia o godzinie 20:00.

„Czy w tym roku Święta się odbędą? Tak, odbędą. Będzie ‚Kevin sam w domu'” – powiedział żartobliwie Tobias Solorz, prezes Cyfrowego Polsatu, podczas konferencji prasowej na temat wyników firmy w trzecim kwartale br.

Kevin sam w domu to film, który nie tylko kojarzy się ze świętami (wtedy Polsat zawsze go nadawał), ale także wielokrotnie nagradzana i nominowana do nagród komedia. Była dwukrotnie nominowana do Oskara w zakresie muzyki oraz do Złotych Globów, w kategorii najlepszego filmu komediowego. Miała również nominację w nagrodach Grammy za utwór „Somewhere in My Memory”.

Film zdobył też nagrody American Comedy Awards, BMI Film&TV Awards, British Comedy Awards, Casting Society od America, Chicago Film Critics Association Awards, niemieckiego Golden Screen, a także Kid’s Choice Awards i Young Artist Awards.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c