Czytelnicy pytają gdzie jest flaga na Rondzie Radosława. Odpowiadamy

Czytelnicy pytają gdzie jest flaga polski na Rondzie Radosława. Odpowiedź znajdziecie w poniższej informacji.

Fot. Adrian Grycuk, CC BY-SA 3.0 / Wikipedia

W związku ze śmiercią prezydenta Gdańska, Rafał Trzaskowski ustanowił trzydniową żałobę w Warszawie. Potem kontynuowana będzie przez żałobę prezydenta Andrzeja Dudy: od piątku od godziny 17 do soboty do godziny 19.

Przez ten czas iluminacja na Krakowskim Przedmieściu, moście Śląsko-Dąbrowskim i światka miejskiej choinki na pl. Zamkowym zostają wyłączone. Na fasadzie Pałacu Kultury i Nauki zostaną wyświetlone barwy Gdańska. Flagi zostaną opuszczone do połowy, odwołane zostają wszystkie imprezy masowe i rozrywkowe, a komunikacja miejska założone ma żałobne kiry. Ponieważ flaga na Rondzie Radosława nie mogła być opuszczona, została zdjęta.

Flaga została zdjęta z opóźnieniem ze względu na silny wiatr i brak możliwości użycia specjalistycznego sprzętu w tych warunkach. Ostatecznie jednak zdjęto ją już po wprowadzeniu żałoby przez prezydenta Rafała Trzaskowskiego.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c