Darmowa kolej dla 34 000 uczestników Światowych Dni Młodzieży

W  dniach 25-31 lipca 2016 r. Koleje Mazowieckie zorganizują darmowe przejazdy dla uczestników Światowych Dni Młodzieży.

Fot. Koleje Mazowieckie

Fot. Koleje Mazowieckie

Uroczystości będą się odbywać w dwóch etapach:

– pierwszy (20-25 lipca 2016 r.) to Dni w Diecezjach – w tym okresie Koleje Mazowieckie zapewnią uczestnikom posiadającym specjalne identyfikatory nieodpłatny transport pociągami KM
po województwie mazowieckim;

– drugi etap (25-31 lipca 2016 r.) to „Wydarzenia Centralne” w Krakowie –  w tych dniach Koleje Mazowieckie w uzgodnieniu z mazowieckimi diecezjami zorganizują przejazdy na centralne obchody Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.

Do spółki Koleje Mazowieckie wpłynęły dotychczas zamówienia z 4 mazowieckich diecezji na pociągi specjalne do Krakowa, co daje liczbę blisko 34 tys. osób do przewiezienia. Obecnie trwają szczegółowe obliczenia co do zapotrzebowania na przewóz pociągami KM.

Jako przewoźnik jesteśmy dumni z faktu, że możemy włączyć się w przygotowania do tak ważnego wydarzenia, jakim są Światowe Dni Młodzieży. Dołożymy starań, by pielgrzymom przyjeżdżającym na uroczystości zapewnić jak najlepsze warunki podróży. Jednocześnie życzę wszystkim uczestnikom, by te dni minęły w religijnej zadumie, wzajemnej życzliwości i przede wszystkim bezpiecznie – powiedział Artur Radwan, prezes zarządu Kolei Mazowieckich.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c