Dinozaury ożyły na Narodowym! Piękna wycieczka do prehistorii [ZDJĘCIA]

Kiedy dotarliśmy na błonia Stadionu Narodowego i zobaczyliśmy ogromną kolejkę ludzi czekających, aby kupić bilet, wiedzieliśmy, ze dinozaury naprawdę ożyły na Narodowym!

Fot. Warszawa w Pigułce

Fot. Warszawa w Pigułce

Trzeba powiedzieć to wprost: wystawa Dinozaurów to świetna zabawa dla całej rodziny! Obejmuje ona 40 robotycznych dinozaurów, które potrafią ruszać głową oraz kończynami. Ruchy nie są ani zbyt gwałtowne, ani też zbyt długie, wystarczą jednak, by wywołać uśmiech na twarzy dziecka. Przy każdym stoisku znajdziemy tablet z aplikacją, która pozwoli nam zapoznać się z konkretnymi przedstawicielami gatunku.

Poza samymi dinozaurami dzieci znajdą tam też inne atrakcje, jak darmowe malowanie buziek i rączek, ściganie się z dinozaurem czy też możliwość wejścia na specjalnie przygotowane modele, aby porobić sobie zdjęcia.

Bilet dla Dorosłych kosztuje 30 zł (40 zł w weekend), ulgowy dla dzieci do 12 lat 22 zł (25 w weekend), a rodzinny 2+2 89 zł (120 zł w weekend). Dzieci do 2 lat wchodzą za darmo. Szczegółowy cennik i informacje dostępne są na stronie internetowej wystawy.

Fot. Warszawa w Pigułce


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.