DJ Wika za Burta po raz drugi! Tym razem w szczytnym celu. Wy tez możecie pomóc!

DJ Wika już po raz drugi wystąpiła w lokalu „Za Burtą” mieszczącym się niedaleko Nadwiślańskich Bulwarów. Przyszły tłumy ludzi, który chcieli spędzić czas przy dobrym jedzeniu i wyśmienitej muzyce.

Fot. Warszawa w Pigułce

Fot. Warszawa w Pigułce

Tuż po godz. 17.00 kiedy dotarliśmy na miejsce kuchnia wydawała już numery powyżej 300. Świadczy to nie tylko o smacznym jedzeniu, ale też o fantastycznej atmosferze, jaka panowała w lokalu. Wika znalazła też czas dla naszej redakcji. Jak sama mówi „siedzenie na emeryturze nie bardzo jej odpowiada”. Całe życie pracowała przy trudnej młodzieży, a następnie w stołecznym domu seniora. Widząc ludzi, którzy pogrążają się w smutku postanowiła ich rozruszać. To ona jest pomysłodawczynią marszu seniora i wielu innych inicjatyw aktywizujących ludzi w starszym wieku.

Fot. Warszawa w Pigułce

Fot. Warszawa w Pigułce

Wiele osób z którymi rozmawiałem mówią, że jest ona osoba łącząca pokolenia, co doskonale było słychać nie tylko podczas naszej rozmowy, ale także gry. Pani Wirginia na początek grała największe hity lat 70., 80. i 90. Po czym postanowiła rozruszać publiczność kawałkiem… Ona tańczy dla mnie.

Spotkanie było tez okazją do pomocy małemu Sebastianowi, który by żyć musi zostać poddany terapii komórkami macierzystymi. Koszt leczenia to około 70 000 zł. Wy też możecie wybrać się nad Wisłę i wrzucić grosik do puszki.

Fot. Warszawa w Pigułce

Fot. Warszawa w Pigułce

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]