Do akcji poszukiwania 5-latka włączyła się niemiecka policja z psami tropiącymi

Policja nadal prowadzi poszukiwania 5-letniego Dawida. Działania operacyjne trwają nieprzerwanie, jednak o 1 w nocy policja zakończyła poszukiwania i wznowiła je o świcie. Do akcji włączyła się również niemiecka policja z psami tropiącymi.

Fot. Pixabay

Do działań włączyła się również niemiecka policja z psami tropiącymi oraz sami mieszkańcy Grodziska Mazowieckiego, którzy przeczesują okoliczne tereny.

Wiadomo, że ojciec odebrał synka około godziny 17:00 z Grodziska Mazowieckiego i miał przywieźć go do matki. Samochód miał charakterystyczną blendę przeciwsłoneczną.

Jak informuje Mariusz Mrozek z Komendy Stołecznej Policji samochód odnaleziono 3 kilometry od miejsca, w którym ojciec targnął się na życie.

Policja prosi przede wszystkim o nagrania z monitoringu po trasie, jaką poruszał się samochód. Działania prowadzone są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Grodzisku Mazowieckim.

Ktokolwiek ma lub może mieć informację w tej sprawie proszony jest o kontakt z numerem 112 lub najbliższą jednostką policji.

Dawid ma 110 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Włosy jasne, zaczesane na prawo. Chłopiec był ubrany w szaroniebieską bluzę dresową, niebieskie jeansy oraz niebieskie trampki z obrazkami Zygzaka McQueena.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.