„Do dziś nie skradziono mi Mazdy 6”. Zabawne ogłoszenie z Mokotowa [Hit internetu]

Jeden z użytkowników wykopu z Mokotowa twierdzi, że codziennie zostawia Mazdę 6 nie wstawioną do garażu, a nikt jeszcze nie chce jej… ukraść. Prosi o kontakt w tej sprawie.

Fot. esati / wykop.pl

Fot. esati / wykop.pl

„Do dziś, tj. 11.05.2016 nie skradziono mi jeszcze mojej Mazdy 6, a auto posiadam już 13 miesięcy, tj. od kwietnia 2015r.” – pisze użytkownik esati – „Staram się nie chować jej do garażu i prawie codziennie parkować pod domem na warszawskim Mokotowie, ale jak widać to nie pomaga. Bardzo proszę o kontakt ze mną lub z najbliższym komisariatem policji jeżeli ktoś wie kiedy moja Mazda 6 zostanie ukradziona, gdyż kradzież jeszcze nie została zgłoszona. Jest mi strasznie przykro, tym bardziej że kilka razy w miesiącu czytam na Wykopie że innym już ukradli.
Bardzo proszę o wykopanie i poinformowanie swoich znajomych, może ktoś coś wie albo planuje !”

Mirki z wykopu już przeprowadzili swoje małe śledztwo i sprawdzili co to za ogłoszenie. Wiadomo, że zdjęcie pochodzi z jednego z niemieckich for internetowych, a sam news jest zainspirowany innym wpisem z wykopu. Użytkownik skarżył się w nim, że ktoś ukradł jego mazdę. Ktoś inny napisał, że hitem stałby się news, że Mazda nie została skradziona. Komentarz był proroczy. W ciągu zaledwie godziny informacja trafiła na główną wykopu vi powielają ją inne serwisy.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c