Do lotniska pociągiem nie dojedziesz. SKM-ki mają skróconą trasę przez najbliższych kilka dni

6 listopada na odcinku linii kolejowej od przystanku Warszawa Służewiec do Lotniska Chopina rozpocznie się wymiana urządzeń sterowania ruchem kolejowym. Skrócone zostaną relacje pociągów linii SKM S2 i S3 oraz linii lotniskowej (RL) Kolei Mazowieckich.

Fot. Warszawa w Pigułce

Urządzenia sterowania ruchem kolejowym będą wymieniane od 6 do 9 listopada. W tym okresie pociągi linii SKM S-2 i S-3 oraz Kolei Mazowieckich RL kursować będą w skróconej relacji do przystanku Warszawa Służewiec. Część kursów zakończy się na stacji Warszawa Zachodnia. Z tego powodu, autobusy linii 175 będą kursować ze zwiększoną częstotliwością.

Wszystkie rodzaje biletów Kolei Mazowieckich wydanych do odpowiednich stacji lub sieciowych będą honorowane w autobusach linii 175 (na odcinku Dworzec Centralny – Lotnisko Chopina), 188 (na odcinku Baleya – Lotnisko Chopina) oraz 148228 i 331 (na odcinku PKP Okęcie – Lotnisko Chopina). Przypominamy, że na stałe w pociągach SKM od Warszawy Wschodniej (linia S2) i Warszawy Płudy (linia S3) do Lotniska Chopina ważne są wszystkie bilety z taryfy Kolei Mazowieckich, w tym Bilet Lotniskowy KM. W pociągach Kolei Mazowieckich linii RL na odcinku od przystanku Warszawa Płudy do Lotniska Chopina honorowane są wszystkie bilety Warszawskiego Transportu Publicznego.

Pasażerowie wsiadający do pociągu Kolei Mazowieckich linii RL, mający nieskasowany lub nieaktywowany bilet Warszawskiego Transportu Publicznego, zobowiązani będą zgłosić się do kierownika pociągu bądź skorzystać z kasownika umieszonego obok pierwszych i ostatnich drzwi pociągu.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c