Do szpitala przywieźli pchniętego nożem. „Do zdarzenia doszło w nieustalonym miejscu i okolicznościach”

Dyżurny komisariatu w Ożarowie Mazowieckim otrzymał informację od zespołu Pogotowia Ratunkowego o przewiezieniu do szpitala mężczyzny z raną kłutą pleców. Do zdarzenia doszło w nieustalonym miejscu i okolicznościach. Rozwiązaniem sprawy zajęli się ożarowscy detektywi i kryminalni z komendy w Starych Babicach.

Fot. Pixabay

W niedzielną noc dyżurny komisariatu w Ożarowie Mazowieckim został powiadomiony przez zespół Pogotowia Ratunkowego o przewiezieniu do szpitala prawdopodobnie pobitego mężczyzny, który posiadał ranę kłutą pleców.

Nie wiadomo było dokładnie gdzie i w jakich okolicznościach doszło do urazu, jaki odniósł pokrzywdzony. Rozwiązaniem sprawy zajęli się ożarowscy detektywi i kryminalni z komendy w Starych Babicach.

Policjanci podczas zbierania informacji ustalili, że do zdarzenia mogło dojść podczas spotkania towarzyskiego, w którym uczestniczył mężczyzna. To podczas jego trwania pokrzywdzony został ugodzony nożem w plecy, w wyniku czego doszło do naruszenia płuca. We wtorek rano funkcjonariusze zatrzymali do wyjaśnienia sześć osób, które mogły mieć związek z tą sprawą. Wszyscy zostali przesłuchani, a zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 17-letniemu Jakubowi S. zarzutu naruszenia czynności narządów ciała. Mieszkaniec ożarowskiej gminy odpowie również za posiadanie marihuany, którą kryminalni zabezpieczyli podczas przeszukania w jego miejscu zamieszkania.

Wczoraj prokurator, po zapoznaniu się ze zgromadzonym materiałem dowodowym, zastosował wobec 17-latka środek zapobiegawczy i objął go dozorem Policji.

Copyright © 2016-2018 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.