Dojrzała kobieta dewastowała groby

Policjanci z zespołu patrolowo-interwencyjnego legionowskiej komendy na gorącym uczynku zatrzymali 56-latkę, która znieważyła miejsca pochówku na miejscowym cmentarzu. W momencie zatrzymania kobieta była nietrzeźwa. Badanie alkomatem wykazało 2,8 promila alkoholu. Teraz podejrzana może trafić do więzienia nawet na 8 lat.

Fot. KSP

Do legionowskiego dyżurnego wpłynęła informacja, że na miejscowym cmentarzu dewastowane są pomniki.  Kilka minut później na miejscu pojawili się mundurowi.

Po sprawdzeniu alejek cmentarza policjanci zobaczyli kobietę, która znieważała miejsca pochówku- obsypując je ziemią, tłukąc znicze i niszcząc kwiaty.

Policjanci od razu zatrzymali kobietę. Na cmentarzu przy udziale technika kryminalistyki przeprowadzone zostały oględziny zniszczonych grobów.

56-latka została osadzona w policyjnym areszcie. Badanie alkomatem wykazało u niej 2,8 promila alkoholu. Kiedy wytrzeźwiała śledczy z Legionowa przestawili kobiecie zarzut znieważenia miejsc pochówku. 56-latka może trafić do więzienia nawet na 8 lat. O winie i karze zdecyduje Sąd Rejonowy w Legionowie.

Copyright © 2016-2018 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.