Dominikanim zmarł od porażenia piorunem

„Br. Antoni Marczewski OP @ant_marczewski nie żyje. Zginął wczoraj prawdopodobnie rażony piorunem. Proszę o modlitwę za Antka i jego rodzinę” – poinformował na Twitterze ojciec Paweł Kozacki.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Antoni Marczewski był młodym, 30-letnim dominikaninem, który złożył swoje śluby niecały rok temu. Urodził się w Warszawie, ukończył studia licencjackie na SGGW oraz magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim, gdzie studiował biologię. Jako świecki student związany był z dominikańskim duszpasterstwem akademickim przy stołecznym klasztorze przy ulicy Freta. Niedawno ukończył pierwszy rok studiów w Kolegium Filozoficzno-Teologicznym Ojców Dominikanów w Krakowie. Zmarł tragicznie 11 lipca.

Jak sam wyjaśniał na swoim Twitterze „biolog środowiskowy z wykształcenia i zamiłowania. Zainteresowany zwł. ochroną przyroda z perspektywy chrześcijańskiej”


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c