Domówka w stylu lat 60-70. w Pawilonie Warszawa!

„Pawilon Warszawa” –  wielofunkcyjny podest, który powstał koło dawnego punktu informacyjnego drugiej linii metra, przez cały sezon letni ma służyć warszawiakom. Tym razem zamieni się we wnętrze mieszkania w stylu lat 60.

Fot. http://pawilon.muzeumwarszawy.pl/

Fot. http://pawilon.muzeumwarszawy.pl/

Zapraszamy serdecznie na stołeczne/społeczne patio przy Pawilonie, gdzie przez cały dzień funkcjonować będzie instalacja „DOM” stworzona przez Galerię Sztuki Użytkowej Ekierka 7! Korzystając ze swym bogatych zbiorów Ekierka 7 wybuduje dla Was, na naszym patio, mieszkanie w stylu lat 60-70tych, gdzie będziecie mogli poczuć się jak w domu. Do Waszej dyspozycji będą wygodne meble, gramfon i zestaw płyt, roczniki starych gazet, książki, radio, telewizor, wszystko czego brakuje na mieście, a co można znaleźć w… DOMu!

Wieczorem zapraszamy Was z kolei na DOMówkę, podczas której Adam z Ekierki 7 zagra dla Was set ze swoich ulubionych winyli.

Domówka jak to domówka ma charakter składkowy. Zachęcamy do przynoszenia napojów (bezalkoholowych), wypieków, przekąsek.” – czytamy na stronie „Pawilonu”.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c