Dotkliwie pobili 33-latkę. Ujęła ich straż miejska. „Opuchnięta i zakrwawiona twarz”

Zaatakowana przez sprawców 33-letnia kobieta miała opuchniętą i zakrwawioną twarz. Jak opowiedziała strażnikom miejskim, była bita pięściami po głowie i twarzy przez dwóch nieznanych mężczyzn. Chwilę po zdarzeniu funkcjonariusze ujęli sprawców pobicia i przekazali ich policji.

Fot. Straż Miejska

Fot. Straż Miejska

Strażnicy miejscy patrolujący w nocy z czwartku na piątek ulice Śródmieścia ok. godz. 2.30 zauważyli dwóch mężczyzn przebiegających jezdnię i torowisko w al. Jerozolimskich. W pobliżu, przy murku, znajdowała się kobieta, która głośno wzywała pomocy. Kobieta wskazała uciekających mężczyzn jako sprawców jej pobicia. Strażnicy niezwłocznie ujęli napastników i przekazali załodze policji, która była już na miejscu. Policjanci wezwali również pogotowie, które zabrało poszkodowaną 33-latkę do szpitala. Mężczyźni zostali poddani badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Wynik badania jednego z nich to ok. 3 promila (1,51 mg/l), drugi sprawca był trzeźwy.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.