Dramat na Mokotowie: kobieta zadźgała nożem znajomego

W miniony piątek mokotowscy policjanci zostali powiadomieni, że w jednym z mieszkań najprawdopodobniej doszło do zabójstwa mężczyzny. Funkcjonariusze, którzy pojawili się na miejscu, znaleźli ciało 50-latka. Pod wskazany adres natychmiast skierowano grupę dochodzeniowo-śledczą, która w obecności prokuratora przeprowadziła oględziny miejsca.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

W związku ze sprawą zatrzymano 32-letnią Marlenę K. i 60-letniego Ryszarda Z. Oboje byli nietrzeźwi mieli od 0,6 do ponad 2 promili alkoholu w organizmie. Prowadzący sprawę funkcjonariusze z wydziału dw. z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu ustalili, że minionej nocy podczas spożywania alkoholu, w mieszkaniu najprawdopodobniej doszło do awantury, podczas której Marlena K. ugodziła nożem swojego znajomego, po czym razem z Ryszardem Z. uciekli z mieszkania. W wyniku odniesionych obrażeń 50-latek zmarł na miejscu.

Marlenę K. i Ryszarda Z. doprowadzono do prokuratury, gdzie usłyszeli zarzut zabójstwa, przy czym 60-latek będzie odpowiadał za pomocnictwo do zabójstwa. Wczoraj sąd tymczasowo aresztował kobietę na okres trzech miesięcy. Zatrzymanym za zabójstwo może grozić kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Fot. KSP

Fot. KSP


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.