Dramat rodzinny w Konstancinie. Zaatakował piłą spalinową

Policjanci z Konstancina-Jeziornej zostali wezwani do jednego z domów, gdzie miało dojść do awantury domowej. Okazało się, że policjanci w ostatniej chwili uniemożliwili 34-letniemu mężczyźnie atak na członków rodziny, którego próbował dokonać przy użyciu uruchomionej piły spalinowej. Decyzją sądu mężczyzna na najbliższe trzy miesiące został aresztowany.

Reklama

Fot. KSP

Reklama

Tylko dzięki profesjonalizmowi, zimnej krwi i błyskawicznej reakcji policjantów z komisariatu w Konstancinie-Jeziornej zatrzymano 34-letniego mężczyznę. Stało się to tuż po tym, jak do oficera dyżurnego tutejszego komisariatu wpłynęła prośba o pilną interwencję wobec nietrzeźwego i agresywnego mężczyzny.

Policjanci, którzy po przyjeździe zauważyli mężczyznę atakującego uruchomioną piłą spalinową dwie osoby, obezwładnili go i jednocześnie z jego rąk siłą odebrali mu niebezpieczne urządzenie.

34-latek został zatrzymany. Sporządzone w tej sprawie materiały trafiły do prokuratury wraz z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu, do którego sąd się przychylił.

Na najbliższe trzy miesiące 34-latek trafił już do jednego z aresztów śledczych.

Copyright © 2016 warszawawpigulce.pl Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.