Drzewo upadło na wózek dzieciecy. Ranne jest dziecko i jego opiekunka [AKTUALIZACJA]

W al. Waszyngtona drzewo upadło na kilkumiesięczne dziecko w wózku oraz jego opiekunkę. Biorąc pod uwagę, że wózek jest silnie uszkodzony to cud, że nikomu nie stało się nic poważnego. Informacje otrzymaliśmy od naszego czytelnika Piotra Strzeszewskiego, a zdjęcia umieszczamy dzięki uprzejmości fanpage’a Praga Południe na Sygnale.

Straż informuje, że o 14:39 wpłynęło do niej zawiadomienie o tym, że na wózek dziecięcy spadło drzewo. Opiekunka doznała niewielkiego urazu. Dziecku również nie stało się nic poważnego oprócz kilku zadrapań.

Na miejscu pojawiła się policja, dwie karetki pogotowia i jeden zastęp straży z sześcioma strażakami.

[AKTUALIZACJA] Straż miejska opisała całe zdarzenie. Dziękujemy Tomaszowi Jaroszowi, redaktorowi naczelnemu Twojej Pragi, za zwrócenie nam uwagi.

Strażnicy miejscy przejeżdżający w piątek po południu al. Waszyngtona zauważyli przewrócone na chodnik drzewo obok którego stała młoda kobieta z małym dzieckiem. W pobliżu leżał zniszczony wózek dziecięcy. Funkcjonariusze natychmiast pomogli kobiecie.

Ok. godziny 14.40 strażnicy miejscy z Oddziału Specjalistycznego patrolujący rejon Pragi Południe zauważyli kobietę z małym płaczącym dzieckiem stojącą w pobliżu przewróconego drzewa. Funkcjonariusze natychmiast zareagowali. Jak się okazało chwilę wcześniej na przechodzącą matkę z dzieckiem spadło drzewo. Kobieta była roztrzęsiona. Strażnicy poprosili aby do czasu przyjazdu wezwanych służb medycznych razem z dzieckiem zaczekała w radiowozie. Strażnicy zabezpieczyli również miejsce zdarzenia, jednocześnie pilnując, aby w pobliże wiatrołomu nie podchodziły osoby postronne.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c