Duże opóźnienia w kursowaniu autobusów. Trudne warunki atmosferyczne

W Warszawie intensywnie pada śnieg i śnieg z deszczem. Taka sytuacja utrzyma się do jutra, do godzin południowych. ZTM informuje, że autobusy miejskie kursują z dużym opóźnieniem. Na długich trasach może ono wynieść nawet 40 minut.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

„W związku z dużym natężeniem ruchu i trudnymi warunkami atmosferycznymi, w całej aglomeracji warszawskiej i okolicach występują utrudnienia w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Kursowanie autobusów odbywa się z opóźnieniami (dotyczy szczególnie linii strefowych). Opóźnienia tych linii mogą nawet wynosić 40 min. W związku z zatorami drogowymi na przejazdach tramwajowych oraz śliskimi szynami występują opóźnienia w kursowaniu linii tramwajowych. Dotyczy szczególnie linii kursujących ciągiem Al. Jerozolimskich. Opóźnienia wynoszą ok. 10-15 min.” – informuje ZTM

Warunki atmosferyczne są trudne i należny uważać podczas dzisiejszych piątkowych wyjazdów zarówno w mieście, jak i poza nim. Nocą rozjeżdżony śnieg może zmienić się w lód. Jeżeli jeszcze nie założyliście opon zimowych, jedźcie ze zdwojoną ostrożnością.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.