Dwa śmiertelne wypadki na Mazowszu. Zginęły cztery osoby

Niestety na mapie wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym, która funkcjonuje od początku wakacji pojawiły się kolejne punkty na Mazowszu. W sobotę wypadku w miejscowości Króle Małe zginęły dwie osoby, w niedzielę w miejscowości Krzywie także poniosły śmierć dwie osoby.

Fot. Mazowiecka policja

W sobotę po godz. 16 w Królach Małych (pow. ostrowski) na skrzyżowaniu dróg gminnych, kierujący samochodem bmw (43 lata) zderzył się z mercedesem vito, którego kierowca (62 lata) oraz pasażer (27 lat) ponieśli śmierć na miejscu. Kierowca bmw oraz pasażer pojazdu (43 lata) zostali przewiezieni do szpitala w Ostrowi Mazowieckiej.

W niedzielę ok. godz. 5 w miejscowości Krzywie (pow. gostyniński) na drodze wojewódzkiej 265 doszło do czołowego zderzenia renaulta mastera oraz toyoty. W wypadku zginęły dwie osoby, a jedna trafiła do szpitala. Droga w tym miejscu była zablokowana przez kilka godzin. Policjanci zorganizowali objazdy.

Trwa ustalanie przyczyny wypadków. Tylko w sobotę na Mazowszu doszło do 12 wypadków, w których 16 osób zostało rannych, a 2 zginęły.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.