Dwie kobiety uciekały przed mężczyzną na Pradze. „Uważajcie na siebie, ogarnijcie sobie jakiś gaz pieprzowy”

Na skrzyżowaniu Targowej z Okrzei pewien mężczyzna bez słowa zaczął gonić dwie młode kobiety. Zareagowali przypadkowi przechodnie. Internautka apeluje, by na siebie uważać.

Fot. Pixabay

„Chciałybyśmy z koleżanką bardzo podziękować ziomkom którzy przed chwila obronili nas przed panem który nas gonił, jesteście naprawdę zaje***ci i jesteśmy wam bardzo wdzięczne” – pisze internautka i dodaje, że jedyne, co mogły powiedzieć to „dziękujemy”, tak bardzo były zdenerwowane.

„Na Targowej przy skrzyżowaniu z Okrzei, nie pamiętam jak wyglądał szczerze, adrenalina nam uderzyła. Myślałyśmy na początku ze prosi o papierosa ale zaczął za nami iść i biec jak zaczęłyśmy uciekać” – odpowiada kobieta na pytanie internautów o wygląd i miejsce zdarzenia.

Na koniec dziewczyna apeluje: „uważajcie na siebie, ogarnijcie sobie jakiś gaz pieprzowy cokolwiek co może was ewentualnie obronić”.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.