Dwie osoby zginęły w zderzeniu z tirem. Tragiczny wypadek pod Warszawą

Tragiczny wypadek w Lesznowoli pod Warszawą. W zderzeniu toyoty yaris z samochodem ciężarowym zginęły dwie kobiety. Trzech mężczyzn podróżujących razem z nimi zostało przewiezionych do szpitala.

Fot. WPI Taxi Piaseczno

„Informację o zdarzeniu dostaliśmy o godzinie 23:30” – mówi nam Jarosław Sawicki, Rzecznik Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.

„Ze wstępnych ustaleń wynika, że 24-letni kierujący toyotą yaris, nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu samochodowi ciężarowemu marki MAN, w wyniku czego doszło do zderzenia”.

Zginęły dwie kobiety w wieku 30 i 36 lat. Rannych jest trzech mężczyzn: 24-letni kierowca oraz dwóch mężczyzn w wieku 31 i 33 lat. Jak nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, jeden z nich jest w stanie ciężkim.

Samochodem wykonywano przewóz osób. Jednocześnie zdementowano informację, jakoby kierowca był narodowości Ukraińskiej. Kierował 24-letni Polak.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.