Dym w tunelu metra! 10 stacji zamkniętych

Aż 10 stacji metra wyłączono z ruchu. Pociąg nie kursuje na odcinku od Kabat aż po Pole Mokotowskie. Okazało się, że w tunelu metra pojawiło się zadymienie.

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

Maszynista zauważył dym w tunelu w pociągu jadącym od Kabat w kierunku Młocin. Najprawdopodobniej jest to spowodowane pracami modernizacyjnymi na podstacji energetycznej – mówi Anna Bartoń, rzeczniczka stołecznego metra w rozmowie z Warszawą w Pigułce. Na miejscu działa straż pożarna.

WTP informuje, że ruch pociągów metra linii M1 został wstrzymany na odcinku: Kabaty – Metro Politechnika. Wyłączone stacje z ruchu (Kabaty, Natolin, Imielin, Stokłosy, Ursynów, Służew, Wilanowska, Wierzbno, Racławicka, Pole Mokotowskie)

Linia kursuje w pętli na odcinku Metro Politechnika <> Metro Młociny .

Trwa uruchamianie linii zastępczej na „Metro” na odcinku:…METRO POLITECHNIKA 05 – Waryńskiego – Batorego – Al. Niepodległości – Al. Wilanowska – Rolna – – Al. Harcerzy Rzeczpospolitej – Al. KEN – os. Kabaty (kraniec)


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c