Dzięki czujności Naszej Czytelniczki udało się zapobiec tragedii

Napisała do nas Pani Anna, której przydarzyła się niebezpieczna sytuacja na drodze. Dzięki Jej czujności i współpracy z policją być może udało się zapobiec tragedii.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Witam, godzinę temu na trasie z Konstancina do Warszawy jechał kierowca który poruszał się od krawężnika do krawężnika, stwarzał zagrożenie dla życia wielu uczestników ruchu, zgłosiliśmy ten fakt na policję, której po około 15 km udało się go zatrzymać – mężczyzna miał 2,7 promila i prawo jazdy wcześniej zabrane za jazdę po alkoholu… I czuj się człowieku bezpiecznie na drodze… warto dzwonić od razu na nr policyjny ponieważ zgłoszenie na 112(tak najpierw zrobiliśmy) tylko przedłuża całą sprawę. Po zgłoszeniu na 997 reakcja była natychmiastowa. Pozdrawiam.”

Po zgłoszeniu policja kazała jechać za mężczyzną. Po zatrzymaniu kierowca po prostu… wypadł z auta. Brawa dla Pani Anny. Ta historia pokazuje, że warto i trzeba reagować.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c