Dzielnica reaguje na informację o rozrzuceniu trutki w parku: „Sytuacja na pewno jest poważna”

Urząd Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy interweniuje w Parku Polińskiego. Wszystko przez informację, która pojawiła się na portalach społecznościowych. Użytkownicy alarmowali w niej, że na terenie parku ktoś rozrzuca trutkę dla psów.

Fot. Pixabay / Facebook

Fot. Pixabay / Facebook

„Uwaga właściciele psów!” – zaczyna swoją wiadomość Urząd Dzielnicy

„W minionym tygodniu, na portalach społecznościowych pojawiła się informacja o tym, że w parku Polińskiego na Grochowie rozrzucane są trutki dla psów. Ochrona parku, która zauważyła wywieszoną kartkę z tą informacją zawiadomiła policję. Mundurowi przyjechali natychmiast i dokonali sprawdzenia parku. Jednak nie znaleźli śladów trutki. Poza tym ani na policję, ani do ochrony parku nie zgłosił się żaden właściciel psa który został otruty. Sytuacja na pewno jest poważna dlatego apelujemy do użytkowników parku o zawiadomienie służb mundurowych w przypadku, gdy ich czworonożny przyjaciel zostanie poszkodowany w wyniku zjedzenia podrzuconej trutki. Być może takie zgłoszenie pozwoli schwytać makabrycznego żartownisia.”


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c