Dziennikarz sportowy w szoku. Spotkał gwiazdę Fame MMA w Warsie w pociągu jadącym do Warszawy [MATERIAŁ 18+]

Niecodziennie to było spotkanie z jednej strony dziennikarz Canal +, Żelisław Żyżyński, a z drugiej patoinfluencerka Marta Linkiewicz. Znany komentator sportowy nie wiedział jednak, że jedzie z gwiazdą federacji FAME MMA i na żywo zdawał relację z zachowania Linkimaster na Twitterze. Ta odpowiedziała na wpisy dziennikarza Instagramie. 


-relacjonował zaskoczony słownictwem dziennikarz.
Następnie internauci podzielili się z nim, kim jest komentowana dziewczyna.

Na odpowiedz nie trzeba było długo czekać:

„Ja jestem przyzwyczajona do tego, że jestem nazywana patologią i komuś nie podoba się moje słownictwo, ale mam w to wyj*bane. Jest taki pan, który jest komentatorem sportowym. Zobaczcie, jacy ludzie pracują w telewizji! Jest pan, który jest komentatorem sportowym, nazywa się Żelisław Żyżyński. Wracałam wczoraj Pendolino z Anią do Warszawy, poszliśmy do Warsa i koło nas siedział pan, który ewidentnie był napi*rdolony jak świnia. Łoił browara za browarem, te browary mu leciały, no ale wyj*bane. Naj*bana świnia jak naj*bana świnia” – skomentowała Marta Linkiewicz.

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.