Dziewczynka zemdlała w autobusie. Wspaniała reakcja pasażerów. Wdzięczna mama poszukuje

„Bardzo dziękuję osobom, które okazały jej serce i pomogły. Ktoś podtrzymał dziecko, ktoś przeniósł ją na fotele. Kierowca otworzył okna. W autobusie znalazł się lekarz.” – napisała Pani Magdalena na Facebooku. Matka dziewczynki, którą otoczono troskliwą opieką chce podziękować dobrym duszom.

Fot. Facebook
Fot. Facebook

„Dzień dobry. W czwartek rano, około godziny 7-mej, w autobusie linii 517 moja dwunastoletnia córka Karolinka straciła przytomność. Bardzo dziękuję osobom, które okazały jej serce i pomogły. Ktoś podtrzymał dziecko, ktoś przeniósł ją na fotele. Kierowca otworzył okna. W autobusie znalazł się lekarz. Córka od obcych ludzi dostała wodę i coś do zjedzenia. Była bardzo przestraszona. Jakaś kobieta wysiadła razem z nią, otoczyła opieką i troskliwie doprowadziła do szkoły. Ogromnie dziękuję tej Pani. Może korzysta z fb, a może komuś opowiedziała tę historię i w ten sposób uda mi się złożyć jej wielkie wyrazy uznania i jeszcze raz bardzo gorąco podziękować w imieniu swoim i Karolinki. Mocno DZIĘKUJEMY !!!” – napisała mama dziewczynki

Jeśli czyta nas Pani prosimy o kontakt z redakcją!

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl