Dziś obchodzimy Światowy Dzień Dziecka Utraconego. Jutro specjalna msza na Służewie.

W ramach obchodów Światowego Dnia Dziecka Utraconego odbędzie się Mszę święta sprawowana w Ojców Dominikanów, przy ulicy Dominikańskiej 2  w intencji zmarłych dzieci i ich rodziców – w piątek, 16 października, o godz. 19.30.

 

 

Fot. Klasztor Ojców Dominikanów

Fot. Klasztor Ojców Dominikanów

Podczas Mszy, w modlitwie powszechnej, zmarłe dzieci będą imiennie wyczytywane. Ich imiona i nazwiska można przesyłać na adres [email protected] do czwartku, 15 października.

Przed ołtarzem będą przygotowane świece (światełka pamięci) i miejsce na ustawienie przyniesionych zdjęć lub przedmiotów symbolizujących dzieci, które zdjęć po sobie nie pozostawiły (mogą to być np. aniołki). Pragnących postawić świecę i zdjęcia zapraszamy do przyjścia kilka minut przed rozpoczęciem Eucharystii.

Po Mszy Świętej – pierwsze po wakacjach spotkanie działającej przy naszym klasztorze grupy wparcia rodziców po stracie dziecka. Serdecznie zapraszamy!


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.