Dziś rozpocznie się remont mostu. Utrudnienia potrwają do końca listopada

6 września ok. godz. 22 zamknięty dla ruchu zostanie ceglany zjazd z mostu Poniatowskiego. Ma to związek z remontem konstrukcji, który ZDM zapowiadał jakiś czas temu. Prace mają potrwać do końca listopada tego roku.

Fot. ZDM

„Remont, który przeprowadzimy ma być kompleksowy” – zapowiada ZDM.

„Stare, zużyte spoiny i elementy kamienne zostaną wykute, a następnie zastąpione nowymi. Skrzydła wiaduktu zostaną odkopane i naprawione. Zniszczone fragmenty balustrad przejdą kompletną renowację, a elementy stalowe zyskają specjalne zabezpieczenie antykorozyjne. Zupełnie nowa będzie również nawierzchnia jezdni, która otrzyma solidną podbudowę. Wybudujemy również system odwodnienia, którego brak powoduje rozluźnienie gruntu i powstawanie odkształceń. W ramach prac wymienione zostanie także oświetlenie oraz pojawi się nowa zieleń.

Od piątku, 6 września od godz. 22 wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu związana z remontem. Wiadukt po północnej stronie mostu Józefa Poniatowskiego zostanie zamknięty. W tym czasie nie będzie można wjechać z Wisłostrady na most w kierunku centrum ani zjechać z mostu (jadąc od strony Grochowa) na Wisłostradę. Objazdy zostaną poprowadzone Trasą Łazienkowską.

Remont ceglanego zjazdu ma potrwać do końca listopada tego roku”.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.