Dziś sekcja zwłok Pauliny Dynkowskiej. Pozwoli odpowiedzieć na ważne pytania

Sprawą morderstwa Pauliny Dynkowskiej żyje cała Polska. W najbliższy poniedziałek 29 października przeprowadzona zostanie sekcja zwłok dziewczyny, jak również badania toksykologiczne. Prokurator ma nadzieję dowiedzieć się, czy ktoś nie podał jej środków psychoaktywnych.

Fot. Facebook

Wstępne oględziny z dużym prawdopodobieństwem potwierdziły, że były to zwłoki poszukiwanej od soboty 28-latki. Ostateczny wynik pokazały jednak badania DNA.

Policjanci byli w stałym kontakcie z rodziną kobiety. W sprawie zatrzymano już trzy osoby. 44-letnią kobietę i 2 mężczyzn w wieku 41 i 38 lat. Pierwsze dwie osoby zostały już objęte zarzutami i w stosunku do nich zostanie złożony wniosek o tymczasowe aresztowanie.

38-letni Gruzin usłyszał zarzut poplecznictwa. Prokuratura twierdzi, że zacierał on ślady pomagając tym samym sprawcy uniknąć kary. Mężczyzna usłyszał także zarzut za niezawiadomienie policji o morderstwie oraz składanie fałszywych zeznań.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c