Dziś w Warszawie odbędzie się manifestacja ZNP i oświatowej Solidarności

Dziś dzień nauczyciela. Z tej okazji w stolicy odbędzie się manifestacja nauczycieli. Rozpocznie się ona o godz. 13:00 przed Kancelarią Prezesa Rady Ministrów.

fot. Facebook

fot. Facebook

Na stronie protestu na jednym z portali społecznościowych czytamy:

„Mamy wspólne postulaty: zwiększenie nakładów na edukację, podwyżki dla pracowników oświaty, przeciwdziałanie prywatyzacji edukacji i zahamowanie procesu łamania prawa przez niektóre samorządy prowadzące szkoły. Zapraszamy wszystkich nauczycieli i pracowników administracji do Warszawy w Dniu Edukacji Narodowej. W taki nietypowy sposób będziemy obchodzić Dzień Nauczyciela ;)”

Zarząd Transportu Miejskiego poinformował, że w południe, w przypadku braku możliwości przejazdu Al. Ujazdowskimi, autobusy będą kierowane na objazdy: E-2, 116, 166, 180, 503 w kierunku Nowe Bemowo, Chomiczówka, pl. Hallera, Konwiktorska od skrzyżowania Gagarina/ Spacerowa/ Belwederska: Spacerowa – Goworka – Puławska – Szucha – pl. Na Rozdrożu i dalej swoimi trasami;

w kierunku Wilanów, Os. Kabaty, Natolin Płn. od pl. Na Rozdrożu: Szucha- Boya-Żeleńskiego – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Gagarina (180) / Belwederska (E-2, 116, 166, 503) i dalej swoimi trasami.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.