Dziś zamówienie, dziś dostawa. W Warszawie startuje nowy sklep

Mieszkańcy Warszawy mogą robić zakupy w nowym, internetowym sklepie spożywczym. Jeszcze tego samego dnia (Przy zamówieniu do godziny 17:00.) pod ich drzwi trafią świeże produkty, w tym pieczywo, mięso i warzywa oraz owoce. Z okazji otwarcia zaplanowano promocje.

Fot. Shutterstock

Do dyspozycji mieszkańców Warszawy i okolic jest nowy, sklep internetowy Barbora.pl z ofertą produktów spożywczych oraz artykułów codziennego użytku. W krajach bałtyckich jest on znany, jako duża  marką oferującą zakupy online.

Zakupy zamówione na Barbora.pl do godziny 17:00 dostarczane są pod wskazany adres tego samego dnia. Podobnie, jak w większości sklepów internetowych, także i dostawcy Barbory stosują się do zasad reżimu sanitarnego często dezynfekując dłonie oraz poprawnie zasłaniając usta i nos. Zakupy są doręczane w sposób bezkontaktowy – kurier zostawia je po drzwiami, zachowując bezpieczną odległość.

Do 1 maja br. wszystkie dostawy na terenie Warszawy i okolic są bezpłatne. Ponadto wszyscy zarejestrowani klienci w lutym otrzymają 10% zniżki na pierwsze zakupy.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c