Dzisiaj duża manifestacja antyimigrancka. Tym razem jednak stacjonarna

Młodzież Wszechpolska razem wraz z ONR planują organizują dzisiaj kolejną manifestację. Organizatory liczą, że akcja będzie większa niż protesty Anty-ACTA z 2012 roku. Protest odbędzie się w sobotę o godzinie 16:00 niedaleko Zamku Królewskiego. Jakie są cele akcji?

rp_Fot.-Karolina-Stoń21.jpg

Łukasz Walczak, rzecznik prasowy Młodzieży Wszechpolskiej, mówił nam w rozmowie telefonicznej, że celem jest zorganizowanie podobnej manifestacji jak anty-ACTA z 2012 roku. Równocześnie w innych miastach w Polsce, a także we wszystkich miastach okolicznych będzie miała miejsce ta sama manifestacja. Jak podkreśla rzecznik nie będzie to jednak marsz, a jedynie pikieta stacjonarna.

Zarejestrowana jest na 1 000 osób, ale nie wiadomo ilu będzie uczestników. Rzecznik zdradził nam także, że Młodzież Wszechpolska nie poprzestanie na jednej pikiecie. Wielką manifestację organizacja planuje na końcówkę tego roku. Jednocześnie Młodzież Wszechpolska organizuje zbiórkę dla Polaków z Donbasu. Jak podkreśla rzecznik, powinniśmy zadbać o swoich obywateli przebywających poza granicami kraju.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.