Dzisiaj rozbiorą iluminacje

Dzisiaj rozpocznie się wygaszanie i demontaż pierwszych elementów iluminacji. Instalacje będą sukcesywnie znikać z ulic. Znajdujący się na pl. Powstańców napis „I love Warsaw” pozostanie z mieszkańcami aż do Walentynek. Jego demontaż rozpocznie się 15 lutego.

Fot. ZDM

Fot. ZDM

Dekoracje oświetlały ulice stolicy od początku grudnia 2015 roku. Kończący się właśnie sezon jest ostatnim w ramach umowy podpisanej z firmą Multidekor na lata 2013-2016. Od przyszłego sezonu obowiązywać będzie nowa umowa.

Stołeczna iluminacja to świetlny szlak o długości ponad 20 km. Rozpoczyna się on na Nowym Mieście i wiedzie przez Stare Miasto, Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, plac Trzech Krzyży, Aleje Ujazdowskie, plac Na Rozdrożu, ul. Belwederską, ul. Jana III Sobieskiego aż do Wilanowa. Iluminacje znajdują się także na ul. Świętokrzyskiej, na pl. Powstańców Warszawy, na pl. Wileńskim, ul. Emilii Plater (na odcinku Twarda – Al. Jerozolimskie) i Placu Grzybowskim oraz na wybranych odcinkach ulic: Górczewskiej, Powstańców Śląskich, Francuskiej i Ząbkowskiej.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.