Ekskluzywna marka wchodzi do Polski! Pierwszy butik w Warszawie już jest [ZDJĘCIA]

Swój pierwszy butik w Polsce, zdecydowała się otworzyć tu francuska marka Jott, od niedawna należąca do słynnej grupy LVMH (Louis Vuitton Moët Hennessy).

Westfield Mokotów jest miejscem, które przyciąga znane i lubiane marki globalne, które często wybierają nasze centrum jako najlepszą przestrzeń do rynkowego debiutu w Polsce. Tak jest również w przypadku Jott, z czego bardzo się cieszymy – powiedziała Izabela Wójcik, dyrektor Westfield Mokotów.

Jott to marka powstała w 2010 roku w Marsylii, zapoczątkowana przez braci Gourdikian. W swoich kolekcjach Jott łączy funkcjonalność z różnorodnością. Charakterystyczne pikowane kurtki są dostępne w różnorodnych wariantach oraz w czterech stopniach ocieplenia, które można dobrać do pory dnia, pory roku lub indywidualnych preferencji. Połączono to z jakością i dbałością o szczegóły. W ofercie Jott znajdują się również wygodne kurtki dla najmłodszych i akcesoria, takie jak czapki, torby i plecaki a także ubrania dla czworonożnych pupili.

Niezwykle cieszy nas otwarcie pierwszego salonu Jott w Polsce. Nasze uniwersalne produkty zostały stworzone z myślą o różnorodnych potrzebach i gustach, dlatego mamy nadzieję, że dzięki obecności w Westfield Mokotów dotrzemy do szerokiego grona odbiorców. Jott charakteryzuje funkcjonalność, jakość i kreatywność, które od lat zachwycają klientów we Francji i w innych krajach Europy. – skomentował Thomas Merchie, prezes Jott.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.