Eksplozja w Łomiankach: pod gruzami znaleziono ciało

Kpt. Kazimierz Jaworski, Rzecznik Prasowy Straży Pożarnej w Błoniu poinformował dziennikarzy, że pod gruzami znaleziono ciało kobiety. Lekarz stwierdził zgon.

Fot. OSP Łomianki

„Po kilku godzinach poszukiwań znaleziono ciało poszukiwanej kobiety. Lekarz stwierdził jej zgon. Zwłoki były pod gruzami. Trzeba było się do nich dostać. Strażacy pracowali w szeregu podając sobie kamień po kamieniu” – powiedział kpt. Kazimierz Jaworski, Rzecznik Prasowy Straży Pożarnej w Błoniu.

Jeszcze trzy godziny temu OSP Łomianki informowała, że pod gruzami może przebywać jeszcze jedna osoba:

„Nasze działania przy ul Chopina w Łomiankach trwają. Na obecną chwilę sytuacja pożarowa jest opanowana. 3/4 budynku uległo zawaleniu. W dalszym ciągu trwają poszukiwania osoby, która najprawdopodobniej była w budynku w momencie wybuchu. Na miejsce udaję się Specjalistyczna Grupa Poszukiwawczo – Ratownicza z Warszawy. Na miejscu akcji udzielano pomocy jednej osobie niegroźnie poszkodowanej. Wbrew medialnym informacjom żaden ze strażaków nie został poszkodowany”.

 

Copyright © 2016 warszawawpigulce.pl Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.