Ekstraklasa łączy miasta! [WIDEO]

Jakie kultowe miejsca stolicy znalazły się w spocie promocyjnym Ekstraklasy? Przekonajcie się już teraz! 

Stocznia, pomnik Neptuna, Sukiennice, Kościół Mariacki, Stary Browar, Jezioro Maltańskie, Pałac Kultury i Nauki, Łazienki Królewskie, Zamek Książąt Pomorskich, kopalnia Makoszowy, Opera i Filharmonia Podlaska… To tylko niektóre z miejsc-symboli kojarzonych z Gdańskiem, Krakowem, Poznaniem, Warszawą, Szczecinem, Zabrzem i Białymstokiem. W każdym z polskich miast są obiekty ważne dla lokalnej społeczności, architektonicznie i kulturowo nierozerwalnie związane z regionem. Wszystkie znalazły się w spotach promocyjnych dla miast Ekstraklasy.

Wizytówkami polskich miast stały się w ostatnich latach także stadiony klubów Ekstraklasy.

INEA Stadion, Stadion Energa Gdańsk, Stadion Białystok czy przygotowywana do wielkiego otwarcia Arena Zabrze włączyły Ekstraklasę do grona lig z najnowocześniejszą bazą infrastukturalną w Europie. To miejsca, które łączą wszystkich mieszkańców, niezależnie od wieku, płci czy wykonywanego zawodu. Z rodziną, znajomymi i sąsiadami najlepiej spotkać się #NaStadionie!


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c