Elektromarket legalnie otwarty. Ma oferty bankowe, medyczne, logistyczne, ubezpieczeniowe i handluje środkami czystości i spożywką

Elektromarket RTV Euro AGD pozostał otwarty i robi tu zupełnie legalnie. Sprzedaje multum innych rzeczy, które wyjmują go spod zakazu.

Fot. Shutterstock

Podczas, gdy inne elektromarkety są zamknięte, RTV Euro AGD działa w najlepsze. Jak możemy się dowiedzieć, jest to całkowicie legalne.

„Część sklepów natomiast ma aktualnie tak zbudowaną strukturę oferty dla naszych klientów, aby była ona zgodna z obowiązującym rozporządzeniem, według którego dozwolony jest handel detaliczny środkami czystości i środkami chemicznymi związanymi z eksploatacją i utrzymaniem asortymentu AGD, sprzedaż wyrobów medycznych, które w naszym przypadku obejmują m.in. takie produkty, jak termometry, ciśnieniomierze, pulsoksymetry” – pisze elektromarket w komunikacie.

Ponadto świadczone są usługi z zakresu m.in. logistyki (wydawanie produktów zamówionych przez Internet, bankowe (oferty ratalne) i usług ubezpieczeniowych np. poprzez rozszerzenie gwarancji. Handluje także produktami spożywczymi, jeżeli weźmiemy pod uwagę np. kapsułki do ekspresu.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c