Emil B. zamordował kolegę w szkole w Wawrze. Teraz jego ojciec zaatakował nożem przed tą samą szkołą

Policja aresztowała Tomasza B., ojca 16-letniego Emila B, który rok temu zamordował 15-latka na terenie szkoły w Wawrze. Sprawy mają być ze sobą powiązane.

Fot. Czytelnik

Kilka dni temu w nocy na terenie Wawra policjanci zostali wezwani na interwencję, gdzie pokrzywdzony został zaatakowany przez kilku mężczyzn. Napastnicy, jak wynikało z relacji zgłaszającego, bili go, kopali i dwukrotnie ugodzili nożem. Przed tragedią ochroniła mężczyzna ucieczka do pobliskiego lokalu gastronomicznego.

Funkcjonariusze ustalili rysopisy sprawców i od razu podjęli poszukiwania. Niedługo później stołeczni wywiadowcy kolejno zatrzymali 44-latka i 47-latka.

W prokuraturze przedstawiono mężczyznom zarzutów usiłowania dokonania zabójstwa. W sądzie przychylono się do skierowanego wniosku i zastosowano trzymiesięczny tymczasowy areszt wobec obu podejrzanych.

Jak podaje se.pl, ze wstępnych ustaleń ma wynikać, że zdarzenie miało bezpośredni związek z zabójstwem w 2019 roku. Na razie prokuratura nie zdradza szczegółów.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c