Ewa Kopacz opowiada, jak ludzie walczyli z dinozaurami. Podobno, żeby takiego pokonać trzeba było…

Mimo, że brzmi to jak żart, była premier Ewa Kopacz, opowiadała w programie Onetu „Fakt Opinie”, jak ludzie walczyli z dinozaurami. Zdaniem polityk rzucali w niego kamieniami. Jednak to nie koniec ciekawostek.

Fot. Adrian Grycuk CC BY-SA 3.0 pl / Pixabay

Zaczęło się dość normalnie, czyli rozmawiano o polityce.

„Ostatnie sondaże, które widziałam, pokazywały cztery punkty procentowe różnicy. Tego rodzaju historie odkładają się w czasie. To nie jest tak, że wystarczy, żeby jednego dnia gazeta napisała, że pan Misiewicz, złote dziecko PiS-u, pod okiem Macierewicza robił różne brzydkie rzeczy” – zaczęła Ewa Kopacz.

Potem temat zszedł… na dinozaury.

„Przypomnę trochę strasznie dawne czasy, kiedy były jeszcze dinozaury, a ludzie nie mieli żadnych strzelb ani broni nowoczesnej, która pozwoliłaby je zabić. Wie pani, co robili? Rzucali kamieniami w tego dinozaura” – Dalej było jeszcze ciekawiej. Prowadząca próbowała wtrącić, że ludzie polowali raczej na mamuty, ale Ewa Kopacz kontynuowała.

„Wiadomo, że od jednego rzucenia tym kamieniem na pewno nie padł, ale jeśli przez miesiąc, dwa miesiące rzucali tymi kamieniami, to na tyle go osłabili, że mogli go pokonać” – dodała.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.