Ewa Kopacz porównuje liczbę uchodźców do kibiców Legii!

Problem narastającej fali emigrantów staje się coraz większym problemem w całej Europie. nie inaczej jest w Polsce. Ludzie boją się konsekwencji tak dużego napływu ludności z innej kultury, która nie zna języka ani obyczajów naszego kraju. Na konferencji prasowej premier Ewa Kopacz odniosła się do obecnej sytuacji porównując przybyszów do… kibiców Legii Warszawa:

Premier-Ewa-Kopacz.-Fot.-Platforma-Obywatelska.jpg

Gdybyście nawet Państwo, te 12 czy 10 tysięcy, o których teraz głośnio się spekuluje… Tyle przychodzi na mecze Legii? – zapytała Ewa Kopacz dziennikarza

– Więcej przychodzi na mecze Legii, zapewniam – odparł reporter

– No to mniej niż przychodzi na mecze Legii – odpowiedziała premier – Więc jeśli to teraz Państwo rozdzielicie na cały kraj, to naprawdę będzie potrzeba dużo wysiłku, żeby znaleźć te osobę, tym bardziej,ze one będą do nas przypływać w ciągu dwóch lat i my chcemy przyjmować uchodźców, a nie tych, których oglądacie w telewizji. Uchodźca to jest ta matka z dzieckiem. ta plącząca matka z dzieckiem, która z jedna reklamówką przyjechała bo chciała ochronić swoje własne (dziecko-dop redakcja) przed śmiercią.

 

 

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.