Facebook nowym portalem randkowym. Udostępni nowe opcje

W dobie internetu, gdzie komunikujemy się za pomocą komunikatorów i wbudowanych aplikacji, serwisy randkowe biją rekordy popularności. Facebook także zamierza skorzystać z tego trendu i wprowadza nowe funkcje.

Fot. Pixabay

Facebook zaprezentował nowe opcje, które ułatwią znalezienie drugiej połówki. Na razie opcja udostępniona jest wąskiej grupie osób i gdy zda egzamin, będzie dostępna dla wszystkich.

Jedna z nowości to szukanie randek na podstawie osób, które mają podobne zainteresowania. Baza osób tego portalu społecznościowego jest naprawdę imponująca, znalezienie więc osoby z naszej okolicy będzie zapewne dość proste.

Druga opcja to zadeklarowanie się, jako cichy wielbiciel danej osoby. Nie wiadomo czy cichy wielbiciel oznacza jakiś rodzaj tajnej konwersacji czy czegokolwiek innego. Wiadome jest natomiast to, że można będzie zgłosić się aż do 9 osób, jako cichy wielbiciel.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c