Filip Chajzer ogłasza konkurs, by pomóc dzieciom z hospicjum. Nagroda jest… nietypowa

Filip Chajzer wpadł na pomysł, jak pomóc dzieciom z hospicjum. Do wygrania jest rejs po Narwi z cateringiem, zapasem najlepszego alkoholu, piękną Panią fotograf i w towarzystwie Zygmunta Chajzera, jako wokalisty. Co trzeba zrobić by wygrać? Pomóc dzieciom!

Fot. Filip Chajzer / Facebook

Fot. Filip Chajzer / Facebook

„A więc jest. Cholerny dzień dziecka. Bardzo długo myślałem co z nim zrobić, żeby nie oszaleć. I już wiem. Ogłaszam akcję. Do wygrania rejs po Narwi moim wspaniałym okrętem, w jedną stronę stoję za sterami, w drugą Pani kapitan ze zdjęcia. Ja zajmę się wtedy cateringiem. Stawiam na stół najlepszy alkohol jaki mam w barku i najlepszą kolację jaką umiem zrobić. Dokładam też talent wokalny w postaci rzeszowskich przyśpiewek i warszawskich szlagierów. Tu akurat mistrzem jest tata, na życzenie też jest w cenie:) W sumie na pokład mogę zabrać 6 osób, więc możecie się składać.” – pisze Filip Chajzer – „Wygrywa ten kto w dzień dziecka wpłaci największą kwotę na hospicjum dziecięce PROMYCZEK. Tytuł przelewu: „Darowizna na hospicjum, płynę z Filipem” Powodzenia!!! Ps. Z ogłoszeniem poczekam aż dostanę raport z hospicjum od Księdza Pawła. Ten człowiek, a właściwie anioł bardzo mi pomógł, kiedy tej pomocy potrzebowałem. Żebyś miał/miała przelać 15 zł to i tak zrobisz coś pięknego. Ściskam. http://hospicjumpromyczek.pl/

Fundacja Domowe Hospicjum Dziecięce Promyczek
ul. Karczewska 48
05-400 Otwock
KRS 0000336442
NIP113-2777- 973
Regon 142009873
konto 34-1240-1037-1111-0010-2851-5903

Nie pozostaje nam życzyć nic innego jak szczęścia, bo akcja jest szczytna, a czasu pozostało niewiele.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c