Gandalf w mordorze. Rozdawał nowe czasopismo

„Głos Mordoru” to nowe czasopismo wydawane przez dwie byłe pracowniczki korporacji. Znajdziemy w nim wszystko, czego prawdziwy „mordoranin” wiedzieć powinien. Dzisiaj na rogu Domaniewskiej i Wołoskiej miesięcznik rozdawał… sam Gandalf wraz ze swoją świtą!

Fot. Głos Mordoru / Facebook

Fot. Głos Mordoru / Facebook

„Hurrrra, udało się !!! Nakład rozdany. Gazety w Waszych rękach… a jak nie – to wersja on line do pobrania na www.glosmordoru.pl Dziękujemy Wszystkim za wsparcie, nocne burze mózgów, krytyczne spojrzenia, motywujące uwagi i chęć tworzenia Głosu Mordoru razem z nami. Czekamy na feedback: podsyłajcie Swoje pomysły, historie, zdjęcia i ciekawostki do drugiego wydania. Póki co idziemy to uczcić bo właśnie dotarło do Nas, że naprawdę to zrobiłyśmy i adrenalina sięgnęła zenitu. A jak tylko ochłoniemy to zabieramy się za kolejny numer!” – informują twórcy miesięcznika.

W pierwszym numerze można przeczytać m.in. o sypialniach mordoru, typowych problemach z którymi musi zmagać się każdy pracownik korporacji czy pięciu rzeczach, które mogą w mordorze denerwować. Kolegom po fachu życzymy samych sukcesów!

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.